Загальна інформація виїзної фотосесії новонародженого (newborn)

"Кожна фотографія чудова і чарівна"~ Дарина, матуся Андрія у віці 10 днів.

Під час виїзної фотозйомки я попрошу у вас про кілька речей:

Комфортна температура

Необхідно створити максимально теплі умови в кімнаті. Малюки такого віку більш спокійні коли в кімнаті близько 28-30 градусів. При такому температурному режимі малюк розслабляється і швидше засинає.

Пустушка

Я не в якому разі не привчаю малюка до неї. Даний атрибут більше як допоміжний. Я розумію, що багатьом пустушка здається дуже поганим варіантом, але малюк за пару годин зйомки до неї не встигне звикнути. Та й якщо малюк буде спокійний, ми, звичайно ж, не будемо вдаватися до неї.

Гарний настрій

Також дуже важливо при будь-фотосесії (виїзна зйомка або ж в студії) обов'язково мати гарний настрій. Малюк чуйно сприймає ваш настрій, він невидимою ниточкою прив'язаний до Вас і відгукується на будь-які ваші зміни настрою.

Як же проходить виїзна фотосесія?

По приїзду до Вашого дому я заношу весь реквізит, тут завжди приємно якщо тата допомагають вивантажиться. Реквізиту при виїзний фотосесії досить багато і він габаритний. Поки я збираю тримач фону і готую місце зйомки, мама годує малюка і ми його одягаємо, заколисуємо для сну.

Коли дитина міцно спить, починається зйомка. Звичайно, бувають випадки коли малюк не хоче засинати, але спокійно реагує на знімальний процес. Тоді ми просто змінюємо формат зйомки фокусуючись на батьків з малюком. В даному жанрі малюк головний і ми підлаштовуємось під його настрій!
Деякі малюки терплячі, а деякі непосиди. Всі малюки різні і навіть в цьому віці вже проявляється індивідуальність крихітки.

А що ж після фотосесії?

Після зйомки отриманий матеріал обробляється близько 10-21 днів і згідно пакетів передається Вам!
Якщо у Вас залишилися питання, то може на деякі з них отримати відповіді на цій сторінці або ж я відповім на них при листуванні чи в телефонній розмові.