Ласкаво прошу на мій сайт!

Я - це те, що я бачу

Що мені подобається в фотографії, так це те, що в ній спіймано момент, який пішов назавжди і його неможливо відтворити чи повернути

А це я - Альона Чиж 😉

Моя історія:

Моя кар'єра фотографа почалася зовсім випадково, мій чоловік подарував мені сертифікат на навчання. Для мене відкрився новий і дивовижний світ фотографії. Я повністю розчинилася в цій професії. Але як і будь-який початківець фотограф я довгий час не могла визначитися з жанром. Спробувавши всі жанри стало зрозуміло, що мені вони подобалися, але не на стільки щоб цим займатися постійно.

Квіточки, котики, собачки замінили предметну фотозйомку, а потім вже сімейні фотосесії, але коли я вирішила спробувати жанр newborn, то сумніви самі по собі розвіялися. Тільки фотографуючи дітей я отримую повне задоволення від самого процесу роботи.

Ці малятка викликають тільки трепетне розчулення і безмежне відчуття ніжності і любові. У перші дні свого життя вони особливі, такі як з'явилися на світ. Ще немає пухких щічок і складочок. Вони особливо тендітні й беззахисні, такими вони не будуть уже. З кожним днем немовля росте і змінюється. І стає зовсім іншим. Саме тому фотосесія малюка буде неповторною і відкладати її не потрібно.

Мені подобається, що світяться від щастя очі батьків, які тільки кілька днів як почали тримати на руках своє немовля. Все це викликає бурю позитивних емоцій, за що я і люблю жанр newborn.

Професія фотографа немовлят зовсім не легка, вимагає багато терпіння і обережності. Хлопчики і дівчатка ще крихітки, але вже видно, що їх поведінка різна. Фотосесія немовлят дуже специфічна, цей жанр не можна терпіти - його треба любити.

Ваші моменти ... Відображені!

Кращі моменти нашого життя ми пам'ятаємо завжди.

Пам'ять може забути фарби і втрачати чіткість миттєвостей, але емоції цих миттєвостей залишаються назавжди. Моя робота не дати пам'яті забути все фарби і відтінки Ваших емоцій, щоб навіть через багато років, дивлячись на фотографії, Ви знову переживали теплі хвилини радості тих моментів і посмішка мимоволі засяє на Вашому обличчі!


Невелику добірку фотографій можете подивитися на сторінці портфоліо.

фотосессия младенцев в домашних условиях