Найкращий подарунок на народження немовля

Подарок на рождение ребенка
Я

Який подарунок подарувати на народження дитини?

Це питанням ставлять собі рідні та близькі. Адже батьки перед народженням крихти найчастіше все необхідне купили заздалегідь і чим привітати з появою малюка не спадає на думку. Ще більше це питання посилюється коли в сім'ї з'являється друга дитина і багато речей вже придбано раніше.

Всі варіанти вичерпані і на думку не спадає нічого оригінального, але хочеться зробити не тільки корисний подарунок, а й оригінальний та який не викинуть через деякий короткий термін.

У цьому випадку, як паличка-виручалочка, найкращим подарунком на народження хлопчика чи дівчинки, двійнят чи трійнят стане фотосесія. Так-так, саме цей подарунок буде незабутнім і креативним. І не важливо кому ви хочете зробити цей подарунок: коханій, друзям, дочці, сину, сестрі, брату чи колег - цей варіант буде найкреативнішим і незабутнім.

У метушні побутових турбот час летить дуже швидко і молоді батьки просто не встигають усвідомити ще свій новий статус, не те що подумати про зйомку немовля, а потім дуже шкодують, бо не встигли сфотографувати за цей короткий термін. Але якщо їм оформити подарунковий сертифікат на фотосесію, то вони обов'язково скористаються ним і зможуть потім все життя насолоджуватися сімейними фотографіями з малюком. У ці моменти батьки, бабусі та дідусі, сестрички та братики дуже щасливі, ці емоції та щастя особливо видно в очах і відповідно на світлинах. Тому обираючи такий презент ви гарантовано подаруєте найкорисніший та наймиліший подарунок! 

Нехай молода мама ще не готова до фотосесії і переживає за свою зовнішність після пологів, але що може бути прекрасніше, ніж щаслива жінка з немовлям на руках. Що може бути зворушливіше, ніж міцні чоловічі руки, що тримають малюка, цілують його. Немає нічого милішого, коли сестричка чи братик з неймовірною ніжністю та обережністю обіймають малюка. Ці душевні світлини будуть у вашій родині, саме тому я наполегливо раджу подарувати на народження дитини цю фотосесію. Бо ціннішим за наші емоції немає нічого! Всі матеріальні блага через пару років не матимуть жодної цінності, а фотографія щасливої родини безцінна завжди!

У нашій країні цей жанр фотографії тільки набирає обертів і багато хто просто навіть не підозрює, що є такий вид зйомки, як newborn. Багато хто просто боїться показувати малюка до Хрещення – це все відбивається на розвитку цього жанру. Але ті, хто йде в ногу з часом і не боїться забобонів, зможуть залишити собі на згадку знімки, які будуть найдорожчими, бо на них відображені перші дні життя немовля!

Чи хотілося б вам отримати сертифікат на фотосесію як подарунок?

Якщо я вас переконала і ви запитуєте: де купити подарунок і скільки він коштує, то можу зорієнтувати, що тарифи вказані згідно з пакетами (можете ознайомитися тут). Подарунок оформляється у вигляді сертифіката на суму пакету та упаковується у святковий конверт. Доставка сертифіката можлива службами доставки.

Були б раді такому подарунку 83%
Визначили з іншим подарунком 12%
Найкраще грошовий еквівалент 5%