Дурник (пустушка) під час фотосесії немовля

newborn photosession kiev
М

Ми не даємо крихті дурника!

Саме таку відповідь я часто отримую на рекомендацію придбати дурника на час фотосесії. Мами дуже переймаються, щоб дитина не звикла до неї. І щоб розвіяти всі міфи та заспокоїти стурбованих батьків, я вирішила написати цю статтю.

Спочатку, не факт, що дитина візьме її! Деякі малюки спокійно поводяться під час фотосесії і їм пропонувати пустушку просто не має потреби. Але це більше виняток ніж стандартна ситуація.

Багато батьків хвилюються, що даючи дурника, вони можуть надалі мати проблему з прикусом. Але це не так! Ті хто має дану проблему в дорослому віці, дурника могли не брати взагалі.
І ще одне застереження, що пустушка викликає карієс. Це теж не так! Карієс викликає постійне смоктання пляшечки з солодкими напоями.

Коли нам таки необхідно буде скористатися дурником:

- коли треба трансформувати малюка з однієї пози в іншу.

Малюк спокійно спить і в момент трансформації я його турбую, переставляючи ніжки, перекладаючи ручки. У цей момент крихта ще спить, але через моє втручання капризуватиме, адже я турбую сон. А дітки на всі дискомфортні ситуації реагують плачем, тому смочок допомагає малюкові перейти на основний рефлекс смоктання і тим самим швидко заспокоїтися. Що позбавляє нас щоразу при зміні позування брати малюка на руки, заколисувати, підгодовувати.

- при тривалій відсутності смоктання дитина може збудитися і плакати, а постійне прикладання до грудей викличе переїдання і в результаті почнеться ферментопатія, коліки, це обтяжить і так збудливий стан дитини. Саме дурник задовольнить цей рефлекс без побічних ефектів.

- дозволить збільшити час між годуваннями. Знову ж таки, це необхідно, щоб менше перекладати і турбувати малюка носячи від мами до обладнаного місця зйомки та назад.

І якщо я вас все ж таки не переконала в безпеці використання пустушки, то повірте, за пару годин фотосесії ваша крихта ніяк до неї не встигне звикнути. Зверну увагу: дурник – це лише допоміжний засіб. Тимчасовий!!!