Поради щодо підготовки до фотосесії

newborn photosession kiev
Я

Як підготуватися до фотосесії новонародженого та коли краще її робити?

Готуючись до появи малюка батьки читають багато статей, переглядають навчальні та пізнавальні відео. І не рідко можуть побачити милі фотографії із немовлятами. Якщо ви ще не знайомі з таким жанром зйомки, але побачивши милі фотографії, у вас є бажання мати такі ж знімки, то треба знати кілька нюансів.

Коли краще робити фотосесію новонародженого?

У цьому жанрі є дуже мало часу, коли ми можемо провести її. У нас є 2-3 тижні не більше. Оптимальний вік новонародженого з 5 до 14 днів від дня народження, максимум 21 день.

Саме в ці перші тижні після народження, малюки ще фізіологічно звикли до утробної пози і їм максимально комфортно у позуваннях на фотосесії.

Також ще мінімальна ймовірність прояву проблем із животом, що теж важливо. При скупченні газиків у немовля іде природна реакція плачу. Все, що доставляє новонародженому дискомфорт, викликає відразу плач. Заспокоїти допомагає масаж, сповивання та дурник (з дозволу батьків). Все це не критично та затягує зйомку.

Найкраще домовлятися та бронювати фотосесію заздалегідь, так у нас буде більше часу на підготовку. Ми можемо підготувати кілька варіантів образів і якщо необхідно буде їх чимось доповнити, то я маю час на це. Ще я дивлюся за своєю завантаженістю і не візьму більше ніж треба фотосесій, щоб вчасно віддати надруковані фотографії з ретушшю і не вигоріти від великої кількості фотосесій в один період.

Я не прошу спеціально підлаштовувати графік малюка під зйомку.
Весь процес фотосесії має бути максимально комфортним для крихітки та мами.

Коли робити фотосесію ми вже з'ясували, перейдемо до питання: "Як підготуватися до фотосесії новонародженого?"

Тут все дуже просто.

Крихітку ніяк нетреба готувати, малята живуть за своїм графіком. По приїзду я підлаштовуватимуся під нього. Єдине про що прошу, щоб мама напередодні зйомки утрималася від продуктів здатних викликати алергічну реакцію, щоб шкіра не вкрилася зайвими почервоніннями, а також прошу, щоб у наявності були крапельки від живота, пляшечка з молоком і дурник (про всяк випадок!). Більше ніякої спеціальної підготовки не потрібно.

Підготовка більше знадобиться батькам та старшим діткам, якщо планується зйомка сімейних кадрів. Необхідно буде продумати місце для фотосесії (максимально звільнити простір), підготувати світлий чи темний комплект одягу в одній гамі без малюнків, написів та блискучих елементів. Одяг повинен бути простим, так як ошатні вечірні сукні та костюми в домашній обстановці можуть бути недоречними.

Від яскравого макіяжу та манікюру також прошу втриматися, краще використовувати нюдові тони.

Ось і все! Головне про що завжди прошу – це гарний настрій!