Сімейна фотосесія у стилі Natural Simple

newborn photosession kiev
N

Natural Simple – що це таке?

У колі фотографів це поняття вживається давно, але для людини не пов'язаної з фотографією та її жанрами, це словосполучення може викликати непорозуміння. Що ж це таке Natural Simple - це жанр зйомки, в якому все максимально просто за реквізитом і акцент на білий/бежевий колір. Цей жанр щось середнє між класичною зйомкою новонародженого (де суворо дотримуються позування) та Life style (тобто зйомки без "викладених" позувань).

По суті це мікс класики та життєвих моментів. Тут можна трохи знизити жорсткі межі позування і додати більше побутових кадрів, але з правильно виставленим світлом та положенням крихти.

З реквізиту я застосовую тільки фоноутримувач тканини, обмоточку і для дівчинки можу взяти ще пов'язочки. Костюмчики тут я не використовую, крихта фотографується голенькою і в обмотці. Як варіант, можу ще взяти на зйомку фабричний пісочник білого кольору або батьки одягнуть свій.

У сімейній фотосесії цей жанр дає менше чітко постановочних кадрів, наповнюючи серію індивідуальністю. У класичному ньюборн жанрі я виставляю сім'ю з крихіткою та старшими дітками, говорю як тримати, куди дивитися і т.д. Для сором'язливих пар це дуже зручно, тому що вони не думають куди подіти руки, як повернути голову, куди посадити старших дітей.

Якщо батьки більш відкриті, то натурал симпл їм може підійти більше, адже в домашній обстановці ми створюємо і чітку класику і можемо відійти від кордонів. Маленьким діткам в даному жанрі зручніше, тому що в малому віці посадити їх більш ніж на кілька хвилин важко. Кадри в простому стилі будуються невимушено: старші діти можуть грати на ліжку, а батьки поряд з новонародженим спостерігати або я укладу всіх на ліжку навколо немовля, чи можна годувати дитину і це теж будуть дивовижні домашні сімейні кадри.

Вік новонародженого для такого жанру краще від 7 до 14 днів, тому що позування ми все-таки використовуємо, старший вік малюка може вимагати більше часу на фотосесію.

Цю фотосесію ми можемо організувати у вас вдома, але якщо ваше житло мало освітлене або стіни яскраві, зі шпалерами в кольоровий малюнок, то краще для цього орендувати студію. Є дуже великі стилізовані студії під домашню зйомку у білому стилі. Великий мінус студійної зйомки - це ліміт за часом, з крихтою досить складно заздалегідь сказати чи встигнемо ми за 2-3 години все зробити. Але одне скажу достеменно: без фотографій не залишимося!

Форма одягу для сім'ї дуже проста: біла сорочка, біла сукня (легка, без блискіток – проста), можуть бути джинси з сорочкою. Головне ніяких принтів, блискучих елементів, дуже ошатного одягу. У цьому жанрі має бути простота у стилі, але простота вишукана. Наприклад, якби вам треба було у відпустці влітку вийти до ресторану для сімейної вечері. Тут не підеш у шльопанцях і плавках, одягати вечірній костюм теж недоречно, а от лляна біла сорочка з легкими штанами у тата і однотонна біла або бежева бавовняна сукня у мами виглядають дуже стильно. У природному стилі (Natural Simple) теж саме, просто, але стильно. Якщо, звичайно, ви хочете отримати стильні фото.

Мені як фотографу тут більше можливості для творчості, але останнє слово завжди за батьками, що їм більше сподобається;)